Web sitenize  nasıl ziyaretçi çekebilirsiniz?

 

Bugün sizlerle yeni kuracağınız web sitenize nasıl ziyaretçi çekebilirsiniz? Konusuna değineceğiz. Bu konu site sahipleri için çok önemli ve yapılması gerekli olan şeylerdir. Size  para kazandıracak olan şey aslında budur.

 

İnternetten para kazanmak is imagesteyen ve internet marketing sistemine yeni adım atmış olanlar için en iyi ve yaygın olan sistem hiç şüphesiz ki affilate işidir. Web sitelerini kurmak ve web sitenize ziyaretçi çekmek bu işi yapmanın asıl amacıdır. Başklaları sizin yerinize ürünü üretir, size kalan olay ise o üretilmiş olan ürünü web sitenizde yayımlamak ancak bunun için web sitenize nasıl ziyaretçi çekebileceğinizi bilmeniz gerekmektedir.

 

Birçok affilate için şu olaylar geçerlidir, belki sizin içinde geçerli olabilir.

  • Bir web sitem yok!
  • ziyaretçi çekebilmek için herhangi bir ücret ödeyemem!

www2

Aslında web sitenizin olup olmaması çok önemli değil, önemli olan yazdığınız yazıları paylaşabileceğiniz bir platformun olmasıdır. Günümüzde bunu yapabileceğiniz bir çok blog hizmeti veren siteler mevcuttur.

 

Yeni kuracağınız web sitesine nasıl ziyaretçi çekebileceğinizi internette araştırma yaparak daha detaylı öğrenebilirsiniz. Öncelikle popüler olan yöntemden bahsedelim tabii ki facebook ve twitter bu yöntem herkesin aklına gelebilecek bir fikir olmasına rağmen bazı durumlarda işe yarayabilmektedir.

 

Daha sonra yeni oluşturduğunuz web sitesine nasıl ziyaretçi çekeceksiniz? Sitenizi ziyaret eden kişilere faydalı olacak ve onların ilgisini çekecek bilgileri sunmanız gerekmektedir. Sitenizden bir ürünün satışını yaparak yüksek miktarlarda para kazanabilmenin en iyi yolu o ürün hakkında satış yazısı yazıp o ürünü detaylı olarak tanıtmaktan geçmektedir.

 

Satacağınız ürün ile ilgili kişilerin de görüşlerinin yer aldığı tanıtım içeriği oluşturmak bunu yapabilmeniz için önce ürünü alıp kullanmanız gerekmez. Google’a ürünün adını yazdığınızda pek çok olumlu ya da olumsuz pek çok yorum görebilirsiniz.

 

Yeni kurduğunuz web sitesine kalıcı ziyaretçi çekebilmenin önemi çok büyüktür. Eğer siz satacağınız ürün ile ilgili bilgi ve görseller anlamında kaliteli bir içerik oluşturabiliyorsanız bu yazınız Google ın da dikkatini çeker ve yüksek arama puanları verir. Bu sayede bir yzıdan bir günde binlerce ziyaretçi sağlarsınız.

 

Yeni web sitesi kurup nasıl ziyaretçi kalıcı ziyaretçi çekeceğinizi genel olarak öğrenmiş olduk bunları anlatıp da SEO (arama motoru optomizasyonu) yu unutmamak lazım SEO basit olarak arama motorlarında üst sıralarda çıkmak için yapılan ayarlamalardır. Eğer bu sistemi başarı ile uygulayabilirseniz işin çoğunu tamamlamış olursunuz.

web-sitelerinde-müşteri-çekmek

Bu konu yeni başlayıp hiçbir şey bilmeyenler için zor olsa da az bir bilgisi olanların başarabileceği şeylerdir. Bu yöntemler iyi sitelerin yani Google’da üst sıralarda olan sitelerin bildiği ve uyguladığı yöntemlerdir. Çünkü bu yöntemleri uygulamadan üst sıralara yükselemeyeceğini bütün uzman site sahipleri bilmektedir. Bu yazımızda sizlere yeni web sitesi kurmuş ve nasıl kalıcı ziyaretçi çekebileceğini merak eden kişilere anlatmaya çalıştık.

 

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s